Symposium Sint Jan
Locatie
Museum het Tongerlohuys organiseert een symposium over de Sint Janskerk. Met een rijke geschiedenis van 750 jaar en een bijzondere toekomst in het verschiet, belooft het een bijzondere dag te worden.
Het Tongerlohuys verzorgt vrijdag de officiële opening. Dan volgt een gezamenlijke ochtendlezing over de rijke geschiedenis van de Sint Jan. Daarna is er ruimte om op eigen gelegenheid door de tentoonstelling te wandelen, gevolgd door een heerlijke lunch in Over de Tong.
In de middag wordt je in drie kleinere groepen verdeeld, onder andere voor een bezoek aan de Sint Jan zelf met bedrijfsleider Mark de Wit! In de andere deelsessie ontdek je de kunstgeschiedenis van de Sint Jan. Ook verken je met directeur Jan-Hein Sloesen de toekomst van dit Roosendaalse icoon. Het symposium eindigt met een gezamenlijke borrel in Over de Tong.
Prijzen
- € 35,00
Interessante evenementen voor jou
-
Ibaricon Tales of the Grimoire 2025
Ibaricon Tales of the Grimoire 2025zaterdag 20 september
Geplaatst
Congres, Muziek overig
-
Meet & Greet thrillerauteur Anya Niewierra
Meet & Greet thrillerauteur Anya Niewierravrijdag 4 juli
Varia
-
Let's Toost on Friday
Let's Toost on Fridayvrijdag 4 juli
Cultureel festival, Culinair, Muziek overig