Zwei zu eins


In de zomer van 1990 hebben de Oost-Duitsers slechts zes dagen om hun Ostmarken om te wisselen voor West-Duitse marken (wisselkoers: twee voor een). Als jeugdvrienden Maren, Robert en Volker in een nabijgelegen ondergrondse bunker een gigantische hoeveelheid bijna waardeloze DDR-marken ontdekken, doen zij een poging dit bijna waardeloze geld snel om te zetten in kostbare waar.

Deze komische film, met een mooie rol van Sandra Hüller, is gebaseerd op een waargebeurd verhaal. Tot op de dag van vandaag duiken er nog DDR-marken op.

Wanneer

  • Donderdag 18 september 2025 om 20.00 uur
  • Vrijdag 19 september 2025 om 16.00 uur
  • Zondag 21 september 2025 om 11.15 uur
  • Woensdag 24 september 2025 om 20.00 uur

Prijzen

  • € 11,50 voor niet-leden, € 8,50 voor leden van Cinema Paradiso

Locatie

Om deze webapp aan je beginscherm toe te voegen, tik op het delen-icoon en kies 'Zet op beginscherm'. Om deze webapp aan je startscherm toe te voegen, open het menu en kies 'Toevoegen aan startscherm'.