Write for Rights Amnesty International


Locatie

Parrotia
Markt 54
4701 PB Roosendaal
Plan je route

Op 10 december is het Internationale Dag van de Rechten van de Mens. Op zaterdag 13 december wordt daarom een gezamenlijke schrijfsessie in Parrotia (11.00-14.00 uur) en in het pop-up museum (11.30-17.00 uur) georganiseerd. Amnesty-vrijwilligers zijn aanwezig om uitleg te geven en te helpen bij het schrijven. 

Van 11 november tot en met 30 december staat de schrijftafel in de pop-up tentoonstelling Tongerlohuys in het teken van mensenrechten. Samen met Amnesty Roosendaal organiseert het Tongerlohuys een schrijfactie Write for Rights. Bezoekers van de pop-up tentoonstelling in het EKP-gebouw kunnen aan tafel een brief schrijven voor mensen die wereldwijd onterecht gevangen zitten of onderdrukt worden. Kom je op 13 december in de pop-up tentoonstelling schrijven? Dan mag je gratis de tentoonstelling bekijken. 

Wanneer

  • Zaterdag 13 december 2025

Prijzen

  • Gratis

Locatie

Om deze webapp aan je beginscherm toe te voegen, tik op het delen-icoon en kies 'Zet op beginscherm'. Om deze webapp aan je startscherm toe te voegen, open het menu en kies 'Toevoegen aan startscherm'.