Bedankt om te komen


Jade Mintjens lijkt op het eerste gezicht een vrolijke, sympathieke meid uit de Antwerpse Kempen… en dat klopt helemaal. Maar vergis je niet: ze durft ook scherp uit de hoek komen. Ze schetst op kleurrijke wijze hilarische scènes uit haar leven, zonder angst zichzelf daar ook bij te kijk te zetten. En voor wie haar al een beetje kent: ja hoor, ze brengt ook haar gitaar mee. 

In korte tijd groeide Jade Mintjens uit tot een populaire persoonlijkheid, binnen de comedy, maar ook op Vlaamse televisie (De Slimste Mens, De Ideale Wereld, ...). Ze merkte dat ze steeds vaker publiek uit Nederland in haar zalen mocht ontvangen, en dus steekt Jade nu op haar beurt de grens over. Dus ook aan alle Nederlanders: alvast bedankt om te komen!

Wanneer

  • Donderdag 19 februari 2026 om 19.30 uur

Prijzen

  • Regulier€ 24,50
  • Pashouders€ 40,00

Locatie

Om deze webapp aan je beginscherm toe te voegen, tik op het delen-icoon en kies 'Zet op beginscherm'. Om deze webapp aan je startscherm toe te voegen, open het menu en kies 'Toevoegen aan startscherm'.